Kurs łaciny w Warszawie – rusza nowa grupa!

Kurs łaciny w Warszawie – rusza nowa grupa!

Od marca zaczynamy kolejny kurs łaciny dla początkujących! Rozpoczęły się zapisy do nowej grupy. Zatem jeśli podobają ci się moje internetowe lekcje i chciałbyś także uczestniczyć w kursie, który poprowadzę w realu, to bardzo dobrze się składa. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli się spotkać! Poniżej garść szczegółów dotyczących kursów łaciny.

Szczegóły dotyczące nowej grupy:

  1. Grupa początkująca (soboty 12-13.30) – zajęcia w tej grupie będą się odbywać raz w tygodniu i będą trwały 90 minut. Zapraszam na nie wszystkich, którzy nie uczyli się nigdy łaciny, a także osoby, które znają już podstawy, ale chcą je szybko powtórzyć i kontynuować naukę. Semestr obejmuje 30 godzin lekcyjnych nauki. Koszt semestru to 499 zł. Pierwsze zajęcia odbędą się 11 marca 2017, ostatnie – 1 lipca 2017. Dostępnych miejsc: 5/7

Zapisz się teraz »

Kurs łaciny Warszawa – szczegóły

Kurs łaciny będzie się odbywał w samym centrum Warszawy – przy ulicy Złotej 61, koło Dworca Centralnego, naprzeciwko Złotych Tarasów. Nie musicie kupować żadnych książek, wszystkie potrzebne do nauki materiały otrzymacie ode mnie. Aby przeczytać więcej szczegółów o kursie i o mnie, wejdźcie na tę stronę: http://kurs-laciny.globalnie.com.pl.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized, Łacina - Lekcje. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s